Plakiety dyplomowe


Plakiety dyplomowe

Warianty kolorystyczne i rozmiarowe

Przygotowaliśmy dla państwa nowoczesny produkt wykonany z wysokiej jakości materiału stolarskiego, wykończony na wysoki połysk. W standardowej ofercie posiadamy 3 kolory (biały, czarny i antracyt) są one najbardziej uniwersalne dla kreowania podniosłej grafiki dyplomowej. W sprawie innej kolorystyki prosimy o kontakt.

Wyrób ten stanowi atrakcyjną bazę do dalszych operacji w tym zdobienia aplikacjami z różnorodnych materiałów. Wykonujemy na nim nadruk UV z podbiciem bielą, doklejamy metalowe tabliczki, tworzywa sztuczne, szkło – fusing.

Dostępne rozmiary:

    • 185 x 245mm
    • 200 x 300mm

Rodzaje zdobień:

Nadruk UV

Grafika nanoszona jest technologią druku uv, odporną na negatywne działanie promieni słonecznych. Druk UV przy tej realizacji jest dość intrygujący, ponieważ znakowanie grafiki pozostawia matowo-satynową materię kontrastującą do połysku dyplomu.

Tabliczka metalowa, laminat grawerski, kolorowa pleksi

Na podkład dyplomowy możemy dokleić metalową tabliczkę z grawerem lub nadrukiem, laminat grawerski lum barwioną pleksi. Połączenie nowoczesnej formy dyplomu z klasyczną blaszką lub pleksi wyciętą w dowolnym kształcie daje bardzo elegancki i unikatowy efekt.

Fusing

Połączenie nowoczesnego kształtu podkładu z artystycznym charakterem szkła topionego to nowość niespotykana na rynku. Wyjątkowy charakter i unikatowy wygląd to nieodłączne cechy tych dyplomów.